Інтенсив "Хочу на Etsy"
Як з НУЛЯ за 2 тижні почати продавати на Etsy та вийти на дохід $500/місяць без знання англійської










Про що даний урок
Цінотворення в бізнесі: два способи
У цьому відео ми з вами поговоримо про цінотворення. Це може здатися складним для творчих людей, але працюючи з цифрами, ми можемо побудувати успішний бізнес. Коли ми не знаємо цифри, будувати прибутковий проект стає складніше.
Перший спосіб цінотворення
Перший спосіб полягає в тому, що ви берете собівартість товару і множите її на чотири. Це і буде ціною вашого продукту. У цій схемі 25% - собівартість товару, 25% - податки та зарплати, наступні 25% - маркетинг і просування, і останні 25% - ваш прибуток. Цей спосіб підходить для тих, хто не хоче глибоко розбиратися в цифрах.
Другий спосіб цінотворення
Проте, я рекомендую скористатися другим способом. Для цього ми відкриваємо таблицю ціноутворення, яка додається до цього уроку. По кроках:
- Розраховуємо собівартість матеріалів для виробу.
- Визначаємо податкові витрати, такі як оренда упаковки.
- Рахуємо суму витрат на рік, обслуговування обладнання.
- Ділимо загальні затрати на кількість виготовлених виробів.
- Визначаємо витрати на один товар.
В табличці ми також враховуємо робочий час, завдання і тривалість виконання. Наприклад, фотографування товару, оформлення замовлень.
Результат
Отже, за даними таблиці, час роботи складає 20 хвилин на один товар. Розраховуючи ці показники, можна ефективно встановити ціну продукту.
Сподіваюсь, що вам було цікаво та корисно. Дякую за увагу!
Розрахунок ціни продукції
У нас є 60 хвилин. Ми ділимо 20 на 60. Всього витрачено 3 години 667 хвилин. Ми вкладаємося у роботу, в наш товар. Далі ми розраховуємо вартість за матеріали, податкові витрати, роботу. Виходить беззбиткова вартість, тобто собівартість - 2362. Ця цифра є нижчою, ніж якою ви не можете опуститися. Якщо ви опуститесь нижче цієї цифри, то нічого не заробите, а можливо й підете у мінус.
Якщо ми хочемо дізнатися найголовнішу цифру - прибуток, можна розрахувати його. Якщо ви хочете визначити рентабельність чи маржу, пропишіть її у відсотках, наприклад, у моєму випадку це 140%. Потім множимо цей відсоток на беззбиткову вартість, щоб отримати бажаний прибуток.
Отже, прибуток 33 долари, які додаються до беззбиткової вартості 2362, виходить 5668 - це ціна з прибутком. Якщо плануєте продавати оптово, потрібно визначити оптову ціну, а потім роздрібну.
Оптову ціну можна розрахувати, помноживши беззбиткову ціну на два. Далі, для розрахунку роздрібної ціни, беремо оптову ціну і знову множимо на два.
Повернувшись до беззбиткової ціни, розглядаємо її як найбільш важливу цифру. Переходимо до розділу про ціноутворення з усіма комісіями. Наприклад, на системі C payments комісія за кожен продаж - 6,5%. Також знімають CP за обслуговування, платежі, обробку платежів - 6%. Якщо ви користуєтеся посередниками, вони також знімають свою комісію.
Програма курсу:
- Аналіз ніші, конкурентів та цільової аудиторії
- Наповнення магазину, позиціонування, УТП
- Як налаштувати вигідну доставку в 50+ країн світу
- Маркетинг, просування та канали трафіку
- Як аналізувати продажі та масштабувати бізнес
- 🎁 Бонус урок 1. Як правильно розрахувати ціну товару
- 🎁 Бонус урок 2. Як знайти правильні ключові слова для своєї ніші
- 🎁 Бонус урок 3.Стратегія використання ключових слів
- 🎁 Бонус урок 4. Просування через ключові слова
- 🎁 Бонус урок 5. Як пакувати товар для відправки в Європу
-
Після оплати ти отримуєш доступ до закритого Telegram-каналу.
-
Щодня отримуєш новий урок
(10–25 хвилин). -
Всі матеріали доступні в записі, що дозволяє навчатись у зручному темпі.
-
Команда UCOURSE допоможе зі всіма технічними питаннями, щоб навчання було максимально комфортним.