Курс "Створення метафоричних карт за допомогою штучного інтелекту"
Як за 12 днів створити авторську колоду МАК карт з нуля та заробляти від 300$ /міс.
Ми гарантуємо, що ви створите прибуткову колоду метафоричних карт з нуля за 12 днів без навичок малювання!




Урок 8. Інструкція та тестування
Структура інструкції - готовий шаблон для написання
Техніки роботи - як описати вправи зрозуміло
Тестування колоди - як отримати перший фідбек
Про що даний урок
Інструкція техніки та тестування колоди
Після завершення роботи з зображеннями обов'язково пишемо інструкцію. Ми ніколи не знаємо, хто може придбати нашу колоду і яким чином її використовувати. Тому в інструкції необхідно детально прописати все. Бажано також включити техніки, з якими можуть працювати майбутні клієнти.
Хочу поділитися з вами цікавою історією, яка сталася зі мною та моєю колодою "На престолі життя". Я чітко прописала інструкцію до неї, де зазначила, що це колода метафоричних карт, описала техніки та запити, з якими можна працювати. Проте нещодавно мені потрапило дуже цікаве відео на YouTube, де дівчинка використовувала мою колоду як карти Таро. Це мене дуже здивувало, оскільки я навіть не знала, що її можна використовувати таким чином.
Ця ситуація показує, що навіть інструкція з чітко прописаними техніками може бути розуміна по-різному. Тепер розповім вам, яким чином ми пишемо інструкцію та як важливо оформлювати техніки.
Структура інструкції
Почнемо зі структури написання інструкції. Перше, що потрібно зробити - це вказати назву колоди та ім'я автора (або авторів). Рекомендується також вказати комплектацію колоди, наприклад: 50 карток зображеннями, 50 текстових карток з діями, 50 карток з емоціями, інструкція, та коробочка або мішечок для зберігання.
Прописання комплектації важливо, оскільки допомагає розібратися користувачам, що саме входить у колоду. Таким чином, коли користувачі будуть
- розпаковувати колоду,
- вони точно будуть знати, що очікувати.
Продаж колоди: інструкція та опис
- При продажу колоди через магазини або у магазині можуть запитати: "А скільки в колоді карток?" та "Яка комплектація колоди?"
- Розглянемо, як краще відповісти на ці запитання.
- Продавцю не завжди є час перераховувати кожну картку, тому відкриття інструкції може бути набагато швидшим та простішим варіантом.
- У інструкції можна побачити, з яких карток складається колода.
- Після цього можна розпочати опис колоди, вказавши її призначення (сюжетна, ресурсна, універсальна) та для кого вона підходить (для жінок, чоловіків, дітей).
- Також варто вказати ідею створення колоди, її актуальність та можливість використання.
- У інструкції можна додати застереження щодо неправильного використання колоди, наприклад, якщо вона містить травматичний зміст.
- Після кожного застереження рекомендується виділити його жирним шрифтом, щоб покупці були уважніші.
- Також слід уникати використання колоди в непридатних місцях, наприклад, у ресторанах або кафе.
- Після детального опису колоди та застережень можна перейти до технік роботи з нею.
- Рекомендується прописати принаймні 3-5 технік, які можна використовувати з цією колодою.
- Не забудьте вказати контактні дані, посилання на соціальні мережі та іншу корисну інформацію про себе або ваш продукт.