Інтенсив "Хочу на Etsy"
Як з НУЛЯ за 2 тижні почати продавати на Etsy та вийти на дохід $500/місяць без знання англійської
Покрокова система запуску магазину на Etsy з перевіреними шаблонами та робочими схемами: без ідеальної англійської та без великих вкладень




Урок 2. Наповнення магазину, позиціонування, УТП
Створюємо продаючі листінги - як правильно описати товар без знання англійської
Секрети оформлення магазину - як виділитися серед конкурентів та привернути увагу
Працюємо з алгоритмами - як потрапити в топ пошуку Etsy
Про що даний урок
Сьогодні ми поговоримо про наповнення магазину, позиціонування та роботу алгоритмів. Для цього ми скористаємося даними, які ми зібрали після першого уроку.
Після аналізу ми вже можемо розуміти, в чому буде наше пояснення, в чому будуть наші сильні сторони у порівнянні з нашими колегами, і чи можемо ми відрізнятися від інших магазинів, які вже присутні на ринку. Я вже згадувала це на попередньому уроці, але хочу ще раз підкреслити, що у клієнта є всього 3 секунди на прийняття рішення. Тому важливо, щоб ваші лістинги були створені та заповнені коректно, з усією необхідною інформацією.
Важливість першого враження
Клієнту потрібно лише 3 секунди, щоб зробити вибір. Тому важливо, щоб ваші лістинги були привабливими та інформативними, щоб уникнути переключення на інші магазини. На цьому уроці ми розглянемо, як зберегти увагу клієнта та вирізнятися на ринку.
Практична частина: створення лістингів
Для створення лістингів увійдіть у ваш дашборд (робочий кабінет) і оберіть розділ "Лістинги". Натисніть кнопку "+" для додавання нового лістингу. При продажу фізичного товару оберіть відповідний пункт, якщо ж це цифровий товар, виберіть "Digital".
Якщо ви є власником магазину, оберіть "I did it", якщо ви працюєте в команді, вкажіть "A member of my Shop". Зверніть увагу, що деякі клієнти скаржаться на блокування лістингів після вказання "A member of my Shop", тому обережно з цим пунктом.
Висновок
Важливо мати привабливі та інформативні лістинги, щоб зберегти увагу клієнтів. На цьому уроці ми розглянули, як створити лістинги та завантажити їх на платформу. Слід пам'ятати про унікальність та коректність інформації, щоб привернути увагу покупців і відрізнятися на ринку.
Перевірка лістингів на платформі
Пов'язано саме з цим. "Да, на виході виходить, що різні способи". Коли вона помічала "idit" в лістингу, тоді її лістинг не блокувався. А коли вона робила "a member of my Shop", таке відбувалося. Дивіться, насправді, коли ви новий магазин і на першому етапі може таке бути, що ваші лістинги будуть блокуватися алгоритмами, для вони будуть ійти якби на перевірку. Да, система буде їх перевіряти на те, чи ви дійсно продавець, який хоче продавати неці або ж це якийсь бот і так далі. Тому тут не переживайте, з цим можна буде впоратися.
- Ви можете написати в підтримку.
- Ви будете розуміти, що можна буде ще.
Угу, що можна буде ще? Можна буде створити новий лістинг, якщо вже тусь заблокували, і спробувати поставити інші налаштування. Далі, що це фінальний продукт, або це предмети для того, щоб створити цей продукт. Наприклад, якщо ми продаємо браслет із бусини, то це наш фінальний продукт. Якщо ми продаємо бусини окремо, то це "supply" або "Tool to make things". Тобто це предмети для того, щоб створити якусь якийсь товар, в нас в даному випадку "Finish it product".
Коли це було зроблено
"When Was it Made?" Коли це було зроблено? Це було зроблено в 202023. Якщо ви робите під замовлення, то ви тут помічаєте "Made to Order".
Перед тим, як ми перейдемо на наступні етапи, хочу вам також розказати такий маленький лайфхак: якщо вам зараз незручно на англійській мові все це робити, то ви можете в налаштуваннях вашого едці кабінету поставити собі російську мову. На жаль, у них поки немає ще української мови. Я сподіваюсь, що скоро вона з'явиться, але можете перекласти всі ці дані вам будуть висвічуватися російською. Єдине, що вводите ви все обов'язково англійською, і магазин ви створюєте обов'язково англійською, вибираєте там англійську, німецьку, ще щось. Так ми значить обирали "Коли це було зроблено" і "Production Partner for this list".
Дивіться, в яких випадках ми взагалі обираємо "Production Partner". Це може бути, що ви співпрацюєте з художником. Наприклад, ви робите хустки шовкові, і ви замовляєте ці принти у якогось відомого українського художника.