Курс "Дизайни - це легко”
Навчись робити ідеальний ФРЕНЧ та 40+ дизайнів нігтів без художніх навичок
Через 2 тижні ти будеш впевнено робити найскладніші дизайни: від простого френча до трендових текстур. Гарантую - твої клієнти будуть в захваті!
Урок 11. 🎁 БОНУС: Ідеальний Френч (5 уроків)
Три техніки ідеального френча
Створення симетричної посмішки
Робота з різними формами нігтів
Про що даний урок
Підготовка матеріалів для малювання френчика
- Для початку потрібна кісточка з довгим ворсом.
- Обов'язково вона повинна мати довгий ворс, оскільки короткий ворс погано розподіляє фарбу і утруднює малювання.
- Кісточка повинна бути гнучкою, але не твердою.
- Щоб зробити кісточку м'якою, її можна "прораїти".
- Важливо, щоб всі ворсинки були разом, щоб нічого не вибивалося.
- Також важливо, щоб носик кісточки був рівненький, щоб не заважав під час малювання.
Палітра для малювання
- Для створення палітри можна використати пластинку від майстра по війкам або просто кришку від якогось геля.
- Не рекомендується робити палітру на руці, оскільки матеріали, з якими ми працюємо, можуть викликати алергічну реакцію.
- Є варіант із палітрою з палітрочками, але можна взяти будь-яку зручну для вас підручну палітру.
Герлак для фіксації
- Білий герлак є більш м'яким матеріалом і добре підходить для нігтьової пластини, навіть якщо вона укріплена базою.
- Є також біла гельфарба з щільнішим пігментом, яка вимагає більш щільного герлаку для довготривалого носіння.
- Рекомендовано використовувати герлак, який ляже в один шар, наприклад, Кіра 036.
Заключні вказівки
- Важливо підготувати матеріали для малювання френчика, враховуючи особливості кісточки, палітри та герлаку.
Використання гельфарби в гель-лаку
Прозорість. Ви розумієте, що, малюючи з одного шару, він буде десь просвічувати, і прийдеться додатково робити. Ми можемо в цей гель-лак додати трішечки гельфарби, але не багато. Ми беремо її, бачите, зовсім трішечки, відносно каплі гель-лака, і гарно перемішуємо. Таким чином, у нас гель-лак отримає щільність кольору, як у гельфарби, але залишиться м'яким і можна буде знову ж таки малювати ним по будь-якому матеріалу.
Просто гельфарбою ми малюємо лише коли нігті тверді, укріплені або нарощені гелем.
Навчання манікюру: варіанти френчиків
Ми з вами зараз намалюємо декілька варіантів френчиків. Декілька схем у вас буде, і ви будете пробувати, яка з них вам подобається найбільше. Я обрала різні довжини і форми, щоб розібратися у різних нюансах.
- Важливо, щоб, якщо у вас зверху є колір або база, без липкого шару. Ну, майже немає різниці.
- Липкий шар ми обов'язково знімаємо. Якщо ви пиляли гель і малюєте френч, тоді берете прозору базу, покриваєте і витираєте липкий шар. Або є варіант забафити м'яким бафиком, щоб забрати сліди пилки, бо туди буде потрапляти фарба.
- Все ж мені більше подобається, коли перекриваємо базою і стираємо липкий шар. Тоді поверхня стає гладкою, і ні легко малювати френчик.
Важливі поради для френча
- Ваш френч ніколи не буде рівним, якщо поверхня у вас нерівна, якщо матеріал лежить горбами, пузами. Френча у вас не буде, якщо...
Навчання малювання френча на нігтях
- Починаємо з визначення висоти френча: ділимо вільний край нігтя на чотири рівні частинки і проводимо лінію.
- Тримаючи пальчик на боці, проводимо лінію від першої позначки, щоб уникнути "сліпої зони".
- Повертаємо пальчик і проводимо висоту "вусиків", підганяючи їх на один рівень.
- Для закруглення кутика френча набираємо фарби на кісточку і робимо крапельки, які потім поєднуємо, не перериваючи лінію.
- Підбираючи більше фарби, зафарбовуємо кутик, уникаючи прозорості.
- Поступово підходимо до кінця лінії, скруглюючи його, не прижимаючи кісточку занадто сильно.
- Перевертаємо палець та вирівнюємо френч з іншого боку, виправляючи недоліки.
- При необхідності підкориговуємо симетрію та додатково фарбуємо бокові сторони.
- Підсвічуємо просвітків, які можуть залишитися, та виправляємо їх.
Отже, таким чином ми зможемо створити досконалий френч на нігті з урахуванням усіх дрібниць.
Корекція фігури нігтів під час манікюру
- Повертаюся і дивлюся. Тут і тут вона вигнута зовсім по-іншому. Бачите, звертайте увагу, дивіться тут рівніше, а тут кругліше. Це тому, що мені потрібно досягти симетрії.
- Я повертаю і трошки поправлю, ніби повторити мені треба дугу самої себе. Френча – це зовсім інший варіант. Ту трошки вище. Тільки зараз...
- Додаємо і все дивимося, де нам треба поправляємо, щоб фарба лежала рівномірно. І сушимо в лампі.
Майстер-клас з малювання френч-манікюру
Намалюємо кольоровий френчик. Щоб мій колір став трошки щільнішим, я буквально капельку капельку можу додати в нього білого кольору. Сильно він не змінить відтінок, але стане ну плотнішим, буквально чуть-чуть. Білий колір надає щільності іншим кольорам. Але якщо ви додасте його багато, ви зробите френчик більш пастельним.
З цією кісточкою, яку я трошки підмішала, малюємо висоту нашого френча. Далі кісточкою малюємо висоту вусів. Якщо в нас вуси ніхто не хоче мати форма більш стилізована, довша. Ми цю зону вузьку ділимо не на чотири, а на три частинки.
Тепер потрібно вусик. Зводимо з цією поміточкою івилин. Пам'ятайте, чим довші у вас нігті, тим вужчим має бути сам френчик. На довгих нігтях широка посмішка, як у нас була в першому варіанті, не підійде. Вони мають бути більш заужені. Тоді френчк читатиметься набагато краще.
Обов'язково перевіряємо симетрію. Коли ми малюємо клієнту, обов'язково намалюємо один нігтик, покажемо, аби клієнт подивився, чи подобається йому ширина та форма френча. Якщо подобається, сушимо і рухаємося далі.
Щоб уникнути непорозумінь, малюємо лише один ніготь для обговорення. А цей ніготь я сушу в лампі.
Навчання нанесення френч-манікюру
Якщо френч у нас маленький, обов'язково перше витираємо липкий шар. Прямо оце обов'язково. І я беру на кісточку білий гельлак. Якщо потреба, змішуємо його з гельфарбою.
Дивлюся, де в мене центр. Ставлю собі на міточку, на центр. Ставлю собі на міточку, на висоту вусів. І тепер вставляю кісточку, від лінії ставлю, малюю лінію на торцю. І тепер мені треба від цієї центральної лінії скругляти на бік. Кісточка йде. Дивіться, щоб кісточка більше лягала, бо самим рцем. У вас будуть виходити криві лінії.
І провертаємо обов'язково. Тут дивіться, як у вас стає рука. Кому легше від центра іти на сторону, кому зі сторони в центр. Кожній дві різні сторони. У нас по-різному рука ставиться. Дивіться, як вам зручніше. Це не є прям вирішальним. Повернули, повертаю сюди на бочок і начинаю ніби зафарбовую куточок і по чуть-чуть, по чуть-чуть куточок.
Проходжусь, запам'ятайте. Якщо ви будете ось так вести кісточку торцем, вона в вас не буде давати рівну лінію. В неї обов'язково треба тільки боком. Ми тягнемо лише за ворсом, тільки за ворсом. Не можна тягнути кісточку вперед, лише за ворсом тягнемо. Тут закрили і дивимося, щоб краще побачити вам рівність. Ви навіть можете ось так повернути. Да, опускаємо вниз і дивимося. Бо часто, коли ми дивимось отак лише прямо, нам погано видно. Тому ми беремо руку клієнта, відводимо ось так в сторону. Сечас я. Угу, і дивимось. Ага, тепер я бачу. Де в мене кривіше.
Якщо вам ліву сторону легше малювати, коли розвернути пальчик, то ми, значить, руку клієнта повертаємо. Не бійтесь крутити руку. Вона крутиться, щоб вам було зручно, щоб ви все бачили. Тепер, в принципі, в мене влаштовує ширина, висота. Ви клієнту показуєте. Якщо клієнт хоче ширшу лінію, то ми ставимо ось тут таку каплю. Я ставлю. Да, і начинаю ніби боком покладаю кісточку і протягую по чуть-чуть, по чуть-чуть, добавляю висоти. Френчико, якщо клієнта все влаштовує, то нічого не добавляємо. Якщо у вас десь щось, наприклад, тут мазнулося, да, в принципі все ок. Ну, десь там мазнулося, його ж вже не викидати. Правильно для цього.
Підготовка кісточки для геля
- Узяли кісточку для геля.
- Повністю витерли її, щоб вона стала напівсухою та гнучкою.
- Впевнились, що вона рівномірна.
- Використовуємо кісточку для нанесення френча.