Курс "Дизайни - це легко”

Навчись робити ідеальний ФРЕНЧ та 40+ дизайнів нігтів без художніх навичок

Через 2 тижні ти будеш впевнено робити найскладніші дизайни: від простого френча до трендових текстур. Гарантую - твої клієнти будуть в захваті!

Автор: Ірина Андрєєва - Практикуючий майстер манікюру з 12-річним досвідом, яка навчила більше 200 успішних майстрів
1200 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу
Курси > Курс "Дизайни - це легко” > Урок 12. 🎁 БОНУС: Покриття кольором ( 1 урок)

Урок 12. 🎁 БОНУС: Покриття кольором ( 1 урок)

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Техніка рівного покриття 

Робота біля кутикули 

Створення чітких бокових ліній 

1200 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

Техніка нанесення гель-лаку

Зверніть увагу на положення кісточки. Штовхнули крапельку і лежачою кісточкою спускаємось. Наниз, довернули пальчик вліво, потім вправо або навпаки. Немає значення. Промальовуємо бокові сторони. Знову дивимося. "Я штовхнула крапельку, положила кісточку і спустила наниз. Повернула пальчик на бік, побачила, де в мене бокові кордони. Промалювала куточком кісточки. Повернула на другу сторону і також промалювала лежачою кісточкою. Дивіться за кутом, як у мене йде кісточка по нігтику. Де треба, трошки домальовуємо.

Подивіться по контуру. Я далеко не домальовую. Не тонкою кісточкою нічим. Ось так я по кругу, буквально десь до міліметра залишаю. Це така, ніби, безпечна дистанція. Тобто ми підходимо кісточкою доти, доки не страшно. Як стало страшно. Все досить. І так ми промальовуємо всі чотири пальчика на першому шарі. Не домальовуючи, слідкуйте, щоб на всіх пальчиках нажим кісточки був однаковий. Адже від нажиму кісточки у вас залежить, як у вас залишається колір. Якщо сильно нажимаєте, кісточка буде більше його забирати. Якщо ви такі контролюєте, аби натиск був не занадто сильним, кісточка буде більше колір залишати.

Тепер в мене на чотирьох пальчиках одночасно я промалювала і можу просушувати в лампі. Тут мені не страшно, воно не потече, бо недомальовано. На другому шарі я вже начинаю працювати по одному або по два нігтика, в залежності від того, який в мене колір є більш рідкий. Він тече. А є більш щільний і густий, він за тікати не буде. І тут я можу промалювати два нігтика. Далі я беру тонку кісточку, натягую верхній валик і починаю боковушечкою. Подивіться, як іде кісточка боковушечкою, промальовую далі, аби глибше зайти.

Таким чином у мене буде менше затьоків. Якщо ви бачите десь щось підткло, обов'язково підправляйте, так буде простіше. І сушимо в лампі. Тут я працюю вже більш конвеєрм таким способом. Поки одна рука дві сушиться. Я промальовую іншу руку, два пальчика. І також цей колір мені дозволяє працювати по два пальчики. Я працюю по два, коли у вас з'явиться досвід, ви можете так само по чотири працювати пальчики, але в...

Техніка нанесення фарби

Залежності знову ж таки, який у вас колір. На другому шарі я кісточкою все гарненько промальовую. В основному у мене колір уже є, мені треба кордони чуть-чуть далі замалювати. Ви, коли відтягуєте Валик, дивитесь на той простір, який у вас відкрився. Ви його промальовуєте чуть більше половини. І таким чином ви ніби не домальовуєте, але Валик сідає назад і в вас виходить промальовано далеко.

Що важливо: кольори мають різну густоту і різну щільність. Він може бути рідкуватий або, навпаки, густуватий. Напівзорі або щільного кольору. Запам'ятайте: чим щільніший колір і густіший, тим більше ми можемо прижимати кісточку. Чим рідший колір, напівпрозорий, тим легше мають бути рухи. Менше нажимаємо, слідкуємо за положенням кісточки, щоб вона лежачею працювала, а не ставити її під кутом.

Не забувайте також відтягувати бокові валики. Щоб було гарно, про ну прокрашувати кордони, не навалюйте багато. Кольори лягають тонкими шарами, деякі кольори навіть можуть потребувати трьох шарів - це є нормально.

Дивіться просто по результату, чи він у вас залишає прозорі ділянки чи не залишає. Я вже на відео почала перекривати топом. Я також перекриваю по Е два або по чотири пальчики, дивлячись по ситуації, бо різні також топи є густіше і рідші. Не навалюйте топу багато, тому що буде нерівний ніхто, але має бути достатня кількість, аби він самовирівнювався.

Затоки прям обов'язково прибираємо, ну не можна їх залишати. В кінці обов'язково проходимося пилкою по торцю. Таким чином у вас буде ірів ша форма, краще виглядати і загалом. Будете забирати такі об'єми, які створює колір і топ. Якщо треба, потім навіть знизу можна трошечки пройтися фрезою, аби забрати об'єм на торцях.

У нас виходить, пробуйте, тестуйте. Що у вас не виходить, обов'язково пишіть у чат.

Читати далі

Автор курсу

Практикуючий майстер манікюру з 12-річним досвідом, яка навчила більше 200 успішних майстрів
  • 12 років практичного досвіду в манікюрі та дизайні нігтів
  • Навчалася у топ-майстрів: Булава К., А.Авраменко, Ю. Татарко
  • Має сертифікат інструктора та постійно оновлює знання, вдосконалює методики
  • Розробила власну методику навчання "простими словами про складне"
  • Випустила більше 200 успішних майстрів
  • Призер конкурсів дизайну нігтів у 2023 році
  • Переможець конкурсу "Манікюр дня світу"

Курс "Дизайни - це легко”

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

65 уроків
180 хвилин
Online
Доступ до матеріалів назавжди
Початковий
Відеозапис
Українська