Курс "Свобода голосу"

Навчись керувати голосом та почни говорити впевнено вже за 5 днів

Курс для тих, хто хоче розвинути силу свого голосу, подолати страх публічних виступів, і досягти впевненості у спілкуванні

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.8 / 38 відгуки
Автор: Марʼяна Пугач - Викладачка вокалу, тренер з оратоської майстерності, засновниця школи голосу "МіМеМаМо School"
1745 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу
Курси > Курс "Свобода голосу" > Урок 5. Підготовка до публічних виступів

Урок 5. Підготовка до публічних виступів

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Контроль хвилювання - як зберігати спокій під час виступу

Утримання уваги - як зацікавити аудиторію через голос

Техніки впевненості - як звучати переконливо в будь-якій ситуації

1745 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

Це відео про підготовку до публічних виступів, про те, як звучати та виглядати переконливо, коли ви говорите на публіку. У попередніх відео я вже говорила про те, що в сучасному світі публічні виступи - це не тільки коли ви говорите зі сцени.

Публічні виступи в сучасному світі - це також:

  • Коли ви проходите співбесіду
  • Коли ви спілкуєтеся з клієнтами і говорите їм умови роботи
  • Коли ви спілкуєтеся з начальством
  • Коли ви представляєте себе в новій, незнайомій компанії
  • Кожного разу, коли ви виходите в _сторіз_ в Instagram або записуєте якесь відео, контент для свого блогу.

Тобто, кожного разу, коли вам потрібно звучати переконливо, це ваш публічний виступ.

Отже, як звучати впевнено та переконливо?

Інгредієнти успішного виступу

Перший інгредієнт успішного виступу, про який ви точно знаєте, але я вважаю важливим про це сказати, - це ваша підготовка. Ви маєте знати приблизний план того, що ви говорите, ви маєте, якщо це, наприклад, виступ зі сцени, знати який у вас таймінг, ви можете прорепетирувати вашу промову. Чи ви маєте приблизно скласти у себе в голові план того, що ви зараз будете говорити. Це дозволить вам почуватися впевненіше та виглядати впевненіше під час мови.

Другий надзвичайно важливий елемент - це ваша посмішка. Посміхатися потрібно завжди, більше або менше. Це дозволяє вашим слухачам розуміти, що ви з ними на одній хвилі. Вони будуть посміхатися вам у відповідь, і вони будуть сприймати те, що ви говорите, більш приязно. Як ми вже говорили на попередніх уроках, коли ми не посміхаємось, у нас і голос звучить не так приємно, нас і слухати не так приємно, і виглядаємо ми не так привабливо. Хтось може сказати, що посміхатися не завжди доречно, але навіть на похороні можна сказати про мову так, що всім буде хотітися жити. І це саме те, чого я хочу від вас: посміхатися і надихати людей за рахунок своєї посмішки.

Третій неймовірно важливий елемент* - це ваша _жестикуляція_. Ви знаєте, жестикуляція може допомогти вам краще донести ваші слова до співрозмовника, може підкреслити певні важливі моменти.

Жестикуляція та вокальні навички

Слова, які ви хочете підкреслити, жестикуляція допоможе вам проілюструвати. Вона допоможе вам проілюструвати все, що ви хочете донести до співрозмовника. Дуже важливо не тільки те, що і як ви говорите, але і як ви ілюструєте це жестами.

Правила жестикуляції

  • Перше правило хорошої жестикуляції - це розслабити, розкрити плечі, розслабити руки та жестикулювати. Ось так, наповну, тому що, якщо у вас все буде стиснуте, ви будете жестикулювати неїстівно. Це буде виглядати дуже сковано та невпевнено. Тому працюємо, повертаємося до вправ про розслаблення та жестикулюємо на повну.
  • Негативно сприймається, коли ви ховаєте руки. Ховаючи руки, ви викликаєте у глядачів підсвідомий недовір, тому що на рівні первісних інстинктів, невидимі руки асоціюються з потенційною загрозою.

Зоровий контакт

*Надзвичайно важливим елементом успішного публічного виступу є зоровий контакт. Якщо ви, наприклад, записуєте відео, дивіться в камеру. Якщо ви виступаєте перед однією людиною, старайтеся тримати цей зоровий контакт. Можливо, не постійно, бо це може виглядати дивно, але старайтеся витримати цей довірливий контакт за рахунок зору. Це дозволить вашому співрозмовнику глибше вникати в те, про що ви говорите, та більше вам довіряти. Якщо це публічний виступ в залі, де сидить декілька людей, старайтеся тримати зоровий контакт з людьми по черзі. Таким чином, вся група, а не просто хтось один, зможе проникнутися більшою довірою до вас.

Читати далі

Автор курсу

Викладачка вокалу, тренер з оратоської майстерності, засновниця школи голосу "МіМеМаМо School"
  • Досвідчений викладач вокалу та ораторської майстерності з більш ніж 6-річним стажем.
  • Провела понад 7000 занять, допомагаючи учням розвивати свої голосові здібності та навички публічних виступів.
  • Засновниця школи "МіМеМаМо School", де студенти отримують комплексний підхід до розвитку голосу та впевненості у собі.
  • Її учні досягають успіхів у різних сферах: від виступів на концертах та перемог у конкурсах до створення власної музики та ведення успішних блогів.

Курс "Свобода голосу"

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

5 уроків
45 хвилин
Online
Доступ до матеріалів назавжди
Початковий
Відеозапис
Українська