Курс "Без целюліту краще"
Як позбутися целюліту за 21 день: без голодування, без болючих процедур та обмежень
Науково доведена система, як раз і назавжди позбутися целюліту, а не просто тимчасово приховати його. Отримай чіткі кроки - роби 1...2...3... для гладенької, підтягнутої шкіри на сідницях та стегнах




Урок 5. Як правильно рахувати калорії
Як легко записувати будь-які продукти
Як відстежувати свій прогрес щодня
Про що даний урок
Інструкція з використання застосунку для підрахунку калорій
- Для початку завантажте застосунок "Yazio Food Tracker" з маркету додатків.
- Після завантаження відкрийте його і пройдіть реєстрацію, вказавши свою дату народження, зріст, вік та бажану вагу.
- Після реєстрації вам буде запропоновано калорійність на загальному екрані, а також співвідношення вуглеводів, білків і жирів.
- Для налаштування співвідношення натисніть на профіль, оберіть "Редагувати" і встановіть відсоткове співвідношення: вуглеводи - 40%, білки - 30%.
- Навчіться записувати продукти, наприклад, якщо ви їли варені яйця, просто запишіть кількість яєць.
- На початку рекомендується зважувати та записувати всю їжу, щоб навчитися правильно оцінювати кількість калорій та грамів у їжі.
- Застосунок дозволяє сканувати продукти за штрих-кодом для точного записування інформації про продукт. Наприклад, скануйте штрих-код продукту з упаковки, щоб автоматично отримати інформацію про нього.
Таким чином, ви зможете точно відслідковувати своє харчування і досягати поставлених цілей.
Застосунок для ведення харчового щоденника: особливості та можливості
Так вийшло, що не всі штрихкоди, продукти і страви є у базі цього застосунку. Тому більшість продуктів і страв вам доведеться записувати вручну. Однак, є великий плюс: після того, як ви записали продукт вручну, ви зможете легко знайти його наступного разу завдяки кнопці "Нещодавні". Просто натиснувши на неї, ви побачите всі раніше введені продукти, і вам не доведеться шукати їх знову.
Ви, напевно, не їсте кожен день щось нове. У вас є свій набір приблизно 15-30 різних продуктів, які ви чергуєте щодня протягом тижня або місяця. Усі вони будуть збережені в застосунку, і вам буде дуже легко вписувати їх пізніше.
Окрім цього, у цьому застосунку є ще одна корисна функція. Наприклад, коли ви записуєте продукт, як от банан, може статися так, що одне й те ж найменування продукту має різну калорійність у запропонованих варіантах. Наприклад, банан 100 г може мати 86 або 95 або навіть 116 калорій. У такому випадку, вам може допомогти пошук в інтернеті: просто напишіть у пошуковику "банан калорійність", і ви отримаєте середню калорійність банана. Якщо ви не впевнені, який варіант обрати, завжди можете звернутися до мене за порадою.
Отже, це лише загальний опис функціоналу цього застосунку. Якщо у вас виникнуть додаткові питання, не соромтеся писати мені особисто - я з радістю відповім на них і роз'ясню всі нюанси.