Курс “СТОП істерика”

Як за 2 хвилини зупинити дитячу істерику без криків і без шантажу

Практичний курс для батьків, які хочуть позбутися дитячих істерик, зберегти свої нерви та жити без почуття провини - навіть якщо зараз нічого не допомагає

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.7 / 7 відгуки
Автор: Евгенія Кириченко - Педагог-практик з 10-річним досвідом, мама трьох дітей, засновниця Монтессорі-закладу
1500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

🎁 При реєстрації сьогодні отримай бонус: відеоурок "Сім'я як один механізм" - де ти дізнаєшся, як залучити тата до виховання

Курси > Курс “СТОП істерика” > Урок 9. Дієві поради на майбутнє

Урок 9. Дієві поради на майбутнє

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Закріплення результату - отримаєш план дій для підтримки досягнутих змін

Профілактика істерик - навчишся попереджати складні ситуації

Щоденні практики - дізнаєшся, як зберегти спокійну атмосферу надовго

1500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

Сьогодні заключний урок з нами. У нас з вами і хочу поділитися з вами короткими та дієвими порадами. Що ж робити з дитиною далі? Отже, інтенсив закінчується, але ваші правила в сім'ї вдома вони тільки починаються. Тут дуже важливо після закінчення інтенсиву не забути про ті правила, які ви вивчили і пройшли.

Під час вивчення матеріалу, проходження уроків і здачі домашніх завдань, важливо пам'ятати, що робити. Отже, перше, раджу вам з кожного уроку виписати основне, що у вас відгукнулося з цього уроку, так і те, що ви хотіли би започаткувати у вас вдома. Наприклад, спілкуватися з дитиною на рівних. Тому що там раніше ми говорили, там я говорила зі свого зросту, дитина зі свого. Тепер я собі там буду, наприклад, нагадувати спускатися на рівень дитини і не забувати перечитувати.

Ці основні тези з кожного уроку не конспект, ви не здаєте його на екзамен, а саме те, що ви маєте практикувати кожен день практично з дитиною. І друге важливе правило – не забувайте спостерігати за дитиною. Я б радила вам завести або зошит, або нотатки в телефоні. Це можна в "Вайбері" писати, мої нотатки можна просто як нотатки в телефоні писати. Щоденні спостереження за дитиною – це не означає, що ви маєте писати кожен день про дитину, що вона зранку встала, що вона поїла, як вона ходила. Ні, ви спостерігаєте за дитиною і пишете, що, наприклад, ви нове помітили за дитиною або за собою. Наприклад, раніше в цій ситуації я б могла би зірватися і нагримати на дитину. Сьогодні я помітила, що я дуже спокійна, я пояснила дитині і дитина не влаштувала істерику. Всі зміни, які ви навіть найменші помічаєте, зовсім дрібненькі, здавалося би, що дитина там сама, наприклад, одягла шапку, хоча раніше не одягала, ви це маєте записати в щоденних спостереженнях за дитиною.

І я все-таки раджу його вести до тих пір, поки ви не досягнете результату, за яким ви прийшли саме на цей інтенсив. Чого ви хотіли досягти. Третє правило досить важливе – ті правила.

Правила для сім'ї

  • Рекомендація щодо написання та виконання правил
  • Необхідність постійного нагадування про правила
  • Поступове додавання нових правил

Поради щодо створення та виконання правил

Раджу роздрукувати або написати правила для сім'ї, для себе, для чоловіка та для дитини. Повісіть їх на видному місці, оскільки інтенсив може закінчитися, а ви залишитесь без напуття. Пам'ятайте, що без фундаменту правил все може початися спочатку, що не є корисним ні для вас, ні для дитини.

Поступове засвоєння правил

Краще починати засвоєння правил поступово, додаючи нові, а не віднімаючи вже відомі. Наприклад, вчіть дитину ходити по хаті спокійно, після чого переходьте до наступного правила. Поставте галочку поруч із вивченим правилом, перш ніж переходити до нового.

Формування списку правил

Рекомендую розподілити правила на три категорії: пріоритетні, надпріоритетні та середні. Наприклад, навчання дитини самостійно вдягатися - пріоритетне правило. Поступово додавайте нові правила, формуючи повний список правил для виконання.

Пріоритетні та менш пріоритетні завдання

Розподіліть правила на пріоритетні та менш пріоритетні. Наприклад, навчання дитини вдягатися самостійно - пріоритетне завдання, тоді як збирання іграшок за собою може бути менш пріоритетним. Важливо дотримуватися поетапного введення нових правил та систематично нагадувати про їх виконання.

Читати далі

Автор курсу

Педагог-практик з 10-річним досвідом, мама трьох дітей, засновниця Монтессорі-закладу
  • Мама трьох дітей, особисто пройшла шлях вирішення виховних викликів
  • Сертифікований Монтессорі-педагог з досвідом роботи в дошкільній освіті
  • Авторка трьох успішних курсів для батьків:  “СТОП істерика”, “Ходімо на горщик” та “Спокійно! Садочок”. 
  • Засновниця та власниця приватного дошкільного Монтессорі-закладу в Броварах
  • Розробила власну систему роботи з дитячими істериками

Курс “СТОП істерика”

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

10 уроків
150 хвилин
Online
Доступ до матеріалів назавжди
Початковий
Відеозапис
Українська