Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"
Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу
Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень та без ризику зіпсувати репутацію




Урок 3. Хто може створювати трансформаційні ігри
Розвінчуємо міфи - чому не обов'язково мати психологічну освіту
Різні ніші - як адаптувати формат під будь-яку експертність
Ваші можливості - які перспективи відкриває створення гри
Про що даний урок
На третьому уроці ми поговоримо про те, кому необхідно створити власну гру. Іноді можна подумати, що обов'язково треба бути психологом чи психотерапевтом, щоб створити гру. Але я розвію цей міф і розповім, хто саме може створити свою власну гру і навіщо це потрібно.
Кому ж потрібно створити власну гру?
По-перше, це зрозуміло, що це потрібно психологам, коучам, психотерапевтам, тому що ігри в психологічній практиці дають набагато більші результати і як мінімум замінюють декілька консультацій. Люди зараз найчастіше вибирають саме психологічні ігри, тому що для них це простіше - пропрацювати питання в ході гри менш травмуюче, ніж в ході індивідуальної консультації. Навіть якщо взяти наших військових, наших захисників, полонених, то зі свого досвіду хочу сказати, що навіть вони часто відмовляються від індивідуальної консультації з психологом, тому що вважають, що це соромно, що в них немає проблем. А ось через гру "СтопСтрес" їм набагато легше пропрацювати якесь своє питання і в ході гри непримусово розповісти, що вони відчувають, що зараз відбувається в їхньому житті, і пропрацювати якісь свої ситуації.
Кому ще можна створювати трансформаційні ігри?
- Бізнес-консультантам, фінансовим консультантам, бізнес-тренерам. Можна створити будь-яку ділову гру, яка буде допомагати розібратися в тому, що відбувається з бізнесом. Наприклад, можна зробити щось на подобі гри "Cashflow" або гри "Monopoly", але додати туди якісь цікавинки зі світу психології.
- Викладачам та вчителям. Якраз таки викладачі та вчителі завжди обирають розвиваючі ігри, які будуть направлені на вивчення якогось навичок. Це можуть бути не обов'язково вчителі мов, можуть бути вчителі музики, фізики і навіть хімії. Можна створити будь-яку гру. Наприклад, для вивчення фізики можна створити поле, де учню треба буде щось приєднати чи запаяти, і якщо він правильно все зробить по схемі, там буде вмикатися світло чи ще щось таке.
Використання гри в професійному середовищі
Завжди цікаво спостерігати, як можна додати гру в різні сфери життя. Наприклад, у сфері хімії можна створити картки для експериментів, де необов'язково використовувати поле в грі, а замість цього міксувати різні реактиви чи хімікати, щоб в кінці отримати щось цікаве.
Навчання через гру
У контексті навчання, гра - це незамінна знахідка. В ході гри ми навчаємося і розвиваємося набагато швидше і цікавіше, особливо для наших дітей. Через гру можна залучити учасників до навчального процесу набагато простіше. Є дослідження, що підтверджують: через гру мотивація учасників буде набагато більшою, а отже, і результати будуть вищими.
Поле для креативності
Крім того, створення власної гри буде корисне таким професіям, як:
- кар'єрні консультанти
- PR-менеджери
- фахівці в інших сферах
У цьому напрямку відкривається величезне поле для використання ігор, тому що гра має багато різноманітних взаємодій, особливо в командній роботі.
Також можна використовувати ігри і створювати їх використовуючи езотерику, нумерологію, астрологію. Ми бачили, що можна створювати навіть езотеричні ігри, використовувати в грі чакри, карму, робити нумерологічні прогнози. Через гру дуже просто можна донести свою систему, свій підхід і показати свою експертність.
Гра в різних професіях
Наостанок, захочу зазначити, що створювати свою гру можуть представники будь-якої професії: нутриціологи, дизайнери, таргетологи, продавці, лікарі, косметологи, б'юті-спеціалісти. Хто захоче, може створити свою гру, щоб залучати клієнтів і допомагати їм.
Наприклад, нутриціолог може побудувати гру, щоб під час неї запитати учасника про його здоровий спосіб життя, харчування, вживання вітамінів, і таким чином побудувати ланцюжок для правильного харчування.
Тому не хвилюйтеся, створювати трансформаційні ігри можуть представники будь-яких професій.