Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"
Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу
Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень та без ризику зіпсувати репутацію




Урок 5. Як уникнути типових помилок при створенні гри
Основні помилки - чого категорично не можна робити
Економія часу - як не втратити гроші та репутацію
Якісний продукт - як створити гру, яку купуватимуть
Про що даний урок
У цьому уроці ми поговоримо про головні помилки, які виникають при створенні гри.
Перша та найпоширеніша помилка - це відсутність базової психологічної освіти. Як я вже говорила, в основу психологічної або трансформаційної гри завжди закладається якась базова теорія, концепція вже відомих психологів, яка роками перевірена. Але якщо ви не маєте базової психологічної освіти, розробити гру буде дуже-дуже важко. Ви не знаєте, на що спиратися, які існують концепції, як їх застосувати. І взагалі, ця гра може бути не такою корисною для ваших учасників.
Плагіат чужої гри
Наступна найпоширеніша помилка - це плагіат чужої гри. Можливо, здається, що побачивши цікаву гру або погравши в неї, ви прямо захопилися тією ідеєю. Може здатися: "Вау! Круто, хочу створити дуже схожу власну гру". Але вона вже не буде такою успішною, тому що це не ваша гра, вона вкрадена. Тому, будь ласка, не робіть цього. Створіть свою гру, цікаву, унікальну та неповторну. Не треба плагіатити чужі ігри, тому що вони не принесуть такого успіху, як вже перша створена гра своїм власником.
Швидкість не є обов'язково якістью
Важливий момент - швидкість не є обов'язково якістью. Трансформаційну гру не треба дуже швидко розробляти. Для того, щоб її розробити, треба все чітко структурувати, продумати, протестувати гру та можливо внести якісь корективи, зміни. Іноді для створення гри може піти як мінімум півроку, а може і трішечки більше. Для того, щоб все детально продумати, прописати, протестувати і таке інше, не поспішайте. Не треба за місяць створювати гру. Це спокійно і якісно продумайте, щоб гра стала дійсно потужним і якісним інструментом.
Відсутність розуміння "болі" цільової аудиторії
Останній аспект, про який хотілося б відзначити - це відсутність розуміння "болі" цільової аудиторії. Це якраз таки про вашу експертність. Бо якщо ви експерт в тій темі, в яку хочете створити гру, то ви без проблем розумієте своїх клієнтів і без проблем створите гру. Але як я вам казала, якщо я, наприклад, ніколи не працювала з темою роду, взагалі на цьому не розуміюся, то як я можу створити гру на цю тему, якщо я взагалі не розумію, що з цим робити і з якими "болями" може стикатися цільова аудиторія.
Як створити якісну гру: основні помилки при створенні
Ваша цільова аудиторія приходить на гру, тому, будь ласка, створюйте ігри на ті теми, в яких ви чітко розумієте, що ви експерт, і можете створити дійсно якісну гру.
Помилки при створенні гри
- Гра без тестування та експертної оцінки.
Тестування гри - це дуже важливий етап при її створенні. Рекомендую вам тестувати свою гру не тільки на ваших клієнтів, але й на вашій цільовій аудиторії, для кого ви створюєте гру. Також обов'язково проконсультуйтеся з експертами, психологами, особливо тими, хто працює з цією темою. Вони можуть дати вам свої рекомендації, щось доповнити, допомогти змінити. Без тестування дуже складно створити дійсно якісний продукт, який може допомагати більшості.
- Незнайомість з іншими психологічними іграми.
Якщо ви до створення ігор ніколи не були знайомі з іншими психологічними іграми, обов'язково рекомендую пограти в різноманітні ігри. Це допоможе зрозуміти, як вони працюють, що це за інструмент, які є алгоритми під час гри і все інше. Ну як ви можете створити таку гру, якщо ви не розумієте, що і як там відбувається?
- Економія на всьому: дизайні, оформленні, друку.
Це найпоширеніша помилка. Якщо ви хочете, щоб ваша гра продавалася і приносила вам прибуток, то треба знайти гарного дизайнера. А гарний дизайнер, на жаль, не буде коштувати дуже дешево. Гра має мати якісний друк, можливо, замінацію, гарне оформлення, щоб люди, коли купили її, не розчарувалися і могли її рекомендувати. Якщо ви будете економити на всьому, вам можуть відмовити, наприклад, у магазинах.