Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу

Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень  та без ризику зіпсувати репутацію

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.7 / 13 відгуки
Автор: Юлія Шпилевська - Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу
Курси > Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів" > Урок 4. Вибір теми для гри, яка буде користуватися попитом

Урок 4. Вибір теми для гри, яка буде користуватися попитом

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Знаходимо нішу - як визначити актуальну тему гри

Аналізуємо ринок - як оцінити конкурентів та попит

Визначаємо аудиторію - як знайти своїх клієнтів

2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

На наступному, четвертому уроці, ми вже оберемо тему для вашої майбутньої гри і обговоримо, яким чином ми будемо це робити. Адже вибір теми - це вже половина успіху гри. Від теми залежить, чи буде ваша гра затребувана, чи зберуться на неї учасники, і чи будуть успішними продажі.

Як перинатальний психолог, я вирішила створити свою авторську гру на тему "Шлях до материнства". Це пов'язано з тим, що, на жаль, з перинатальної психології матеріалів дуже мало. Немає ніяких трансформаційних ігор, немає метафоричних карт. А те, що є, зроблено російськими авторами, що не дуже хочеться використовувати.

Створення авторської гри

Тому я вирішила, що мені для своєї роботи та для консультацій потрібно створити свою авторську гру. Гра, яка допоможе працювати з темою безпліддя. Я створила гру на цю тему і вирішила, що мені для гри потрібна колода метафоричних карт, яка називається "Сила матері". Вона йде в комплект з грою.

Я навіть не очікувала, що гра стане такою популярною і затребуваною. Я в першу чергу створювала її для себе, для полегшення своєї роботи. Але через відсутність матеріалів з перинатальної психології, гра стала дуже популярною. На сьогодні, коли я записую цей курс, в мене вже є 17 офіційних ведучих, причому не тільки в Україні, а й за кордоном.

Перед тим, як створювати гру, подивіться, чи є на цю тему вже якісь ігри та матеріали. Чи актуальна зараз ця тема?

Пошук власної теми

Я пропоную вам методику, яка побудована з п'яти етапів, для пошуку вашої власної теми, на яку ви будете створювати гру. На кожному етапі вам потрібно буде відповісти на декілька питань. Тому підготуйте, будь ласка, ручку та листочок для записів, тому що будемо зараз багато писати і зробимо декілька технік.

Перший етап: розкриття вашої експертності

На першому етапі ми з вами будемо робити розкриття вашої експертності за методикою Ikigai. Ця техніка дуже крута і дуже дієва.

На другому етапі...

Аналіз ринку

Сьогодні ми з вами подивимося, де знаходиться ринок наразі. Це саме про те, чи є вже на цю тему створені якісь продукти, чи вони успішні, і чи актуальні ці теми зараз.

План

1. Наше сьогодення на третьому етапі. На цьому етапі ми подивимося, яку потребу буде закривати ваша майбутня гра. Перевіримо, чи потрібна вона взагалі людям.

2. На четвертому етапі виділимо три типи аудиторії і зосередимося на найбільш перспективній. Пропишемо вашу цільову аудиторію: для кого буде ця гра, хто буде її учасниками, хто буде її ведучими. Все детально пропишемо.

3. А на п'ятому етапі будемо перераховувати ситуації, коли запит актуальний для аудиторії.

Думаю, ви вже підготували ручки і листочки і готові працювати. Тому що перший в нас етап - це розкриття вашої експертності.

Завдання

Етап 1

  • Розкриття вашої експертності

На екрані ви бачите кружечки, і перший, який вам потрібно буде заповнити, це відповідь на питання: з якими запитами до вас приходять як до експерта? Наприклад, я працюю і консультую найчастіше з таких тем, як психосоматика, конфлікти, підготовка до материнства або безпліддя. З якими до вас приходять запитами ваші клієнти як до експерта? Пропишіть всі ці пункти і запити.

Етап 2

  • Визначення власних інтересів

Другий кружечок, що нам треба буде заповнити, це відповідь на питання: які запити вам самім найбільше цікаві? Що вам цікаво? На яку тему, наприклад, ви навіть хотіли би створити якийсь продукт, написати книгу, створити карти, розробити гру? В якій темі вам хочеться розвиватися, навчатися і вдосконалюватися?

Етап 3

  • Оцінка ефективності власної роботи

Третій кружечок, найнижчий, це відповідь на питання: з якими запитами у вас виходить працювати найкраще? Що ви розумієте, що ви дійсно можете сказати, що ви експерт в цій темі? Наприклад, я ніколи не працювала з темою роду і не працювала з темою фінансів, тому я не можу сказати, що я в цій темі експерт. Що я можу дати якісну консультацію своїм клієнтам, якщо вони будуть звертатися. Що мені простіше перенаправити до колег, які працюють з цим, ніж брати на консультацію до себе клієнтів з такими темами, яких я погано розумію. Тому також пропишіть це.

Читати далі

Автор курсу

Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
  • Перинатальний психолог, психосоматолог з 12 річним досвідом 
  • Арт-терапевт, сертифікований тренер
  • Засновниця та керівник Освітнього центру «Психологічна майстерня»
  • Член правління ГО психологів м. Чернігова «Сила Єдності»
  • Автор трьох трансформаційних ігор: «Психосоматика», «Історія хвороби моєї дитини», «Життя як дім»
  • Автор семи колод метафоричних карт: «Життєва історія образи» та «Сила матері»
  • Автор книги «Психосоматика непрощения или от обиды до болезни всего два шага» 
  • Співавтор книг «Техніки підтримки. Збірка арттерапевтичних вправ» та «Вся правда про БРЕНД» 
  • Ведуча Т-ігор «Грані пізнання», «Шлях до материнства» та «Стоп стрес»  

Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

17 уроків
хвилин
Online
Доступ до матеріалів на 120 місяців
Початковий
Відеозапис
Українська