Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу

Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень  та без ризику зіпсувати репутацію

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.7 / 13 відгуки
Автор: Юлія Шпилевська - Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Урок 12. Помилки при проведенні гри

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Підготовка до гри - як створити комфортну атмосферу

Ведення процесу - як управляти груповою динамікою

Типові помилки - як уникнути професійних промахів

2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

Дуже часто, навіть професійні ігропрактики роблять помилки при проведенні ігор. Тому хочу одразу вас застерегти та розповісти, які помилки найчастіше робляться. Це допоможе проводити свої ігри якісно, щоб вашим клієнтам та колегам було комфортно з вами. І вони хотіли повертатися до вас знову та знову, і рекомендували вас як відмінного ігропрактика.

Розминка перед грою

Перша та найпоширеніша помилка, яку я зустрічаю серед ігропрактиків, - відсутність розминки перед грою. Якщо це групова гра, учасники, які приходять на гру, не знають один одного. Їм може бути дуже складно розкритися без попередньої розминки і знайомства. Тому в своїх іграх я рекомендую на початковому етапі обов'язково провести якусь невеличку розминочку. Так учасники можуть просто познайомитися, увійти в гру, розкритися, і їм буде далі вже легше та комфортніше працювати.

  • Отже, продумайте і знайдіть собі кілька невеличких технік, які займатимуть у вас хоча б 10 хвилин.
  • Зробіть такий собі кейс. Можливо, у вас вже є якісь круті вправи з тренінгів, які ви дуже любите, - їх можна без проблем використовувати.
  • Навіть якщо ви проводите гру онлайн, дайте кожному учаснику можливість розповісти про себе, дайте можливість познайомитися. Можна також провести коротеньку розминочку онлайн, щось таке легке та просте, але це дуже важливо.

Прийняття правил гри

Ще одна поширена помилка - це не приймають правила на початку гри. В грі можуть обговорюватися різні теми, можуть підніматися дуже особливі, травматичні та особистісні питання. Тому на початку гри, після того як ми познайомилися, важливо проговорити ті елементарні правила з етичного кодексу психолога. Наголосити про те, що все, що відбувається на грі, тут і залишається.

  • Нагадайте про правила конфіденційності.
  • Про правило, що ми не даемо оцінку іншим учасникам.
  • Що ми завжди говоримо про себе.

Ви, безумовно, знайомі з цими правилами. Якщо ні, то раджу перечитати їх з етичного кодексу психолога. Все одно, будь ласка, підкресліть ці моменти для своїх учасників.

Правила гри

На цьому етапі ми розповідаємо про гру: як вона буде відбуватися та які є правила гри. Наголошуємо, що ходимо по черзі, не поспішаємо, не витягуємо картки до свого ходу. Будь ласка, ви також це контролюйте.

Помилки ведучого

Дуже поширена помилка - коли ведучий багато відволікається під час гри. Зрозуміло, що коли гра тривала, яка займає 3-4 години, і багато учасників, то ведучому дуже-дуже важко зосередити свою увагу, і навіть учасникам.

Ведучий починає дивитися в телефон, перевіряти час або писати повідомлення. Це дуже помітно для гравців, і вони втрачають цікавість до гри.

Якщо ви бачите, що ваші гравці стають втомленими, вам самим важко вести гру, зробіть перерву. 15 хвилин тут нічого страшного не буде. Скажіть учасникам: "Бачу, всі трохи втомилися. Давайте зробимо перерву на 15 хвилин".

Це може бути перерва на чай, каву, відвідування туалету або просто вийти на вулицю подихати свіжим повітрям. Можливо, дехто захоче перетелефонувати рідним або близьким.

Навіть якщо ви проводите гру в кабінеті, просто провітріть приміщення, щоб далі було комфортно продовжувати гру. Тому, будь ласка, робіть це спокійно.

Після перерви всі відпочинуть, ви переключитеся, і далі спокійно можна довести гру до кінця. Бо коли учасники бачать, що ведучий втомлений, вони втрачають цікавість.

Вони бачать, що ведучий не цікавиться ними, не хоче допомогти так завзято, як на початку гри. І втрачається інтерес до гри.

Читати далі

Автор курсу

Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
  • Перинатальний психолог, психосоматолог з 12 річним досвідом 
  • Арт-терапевт, сертифікований тренер
  • Засновниця та керівник Освітнього центру «Психологічна майстерня»
  • Член правління ГО психологів м. Чернігова «Сила Єдності»
  • Автор трьох трансформаційних ігор: «Психосоматика», «Історія хвороби моєї дитини», «Життя як дім»
  • Автор семи колод метафоричних карт: «Життєва історія образи» та «Сила матері»
  • Автор книги «Психосоматика непрощения или от обиды до болезни всего два шага» 
  • Співавтор книг «Техніки підтримки. Збірка арттерапевтичних вправ» та «Вся правда про БРЕНД» 
  • Ведуча Т-ігор «Грані пізнання», «Шлях до материнства» та «Стоп стрес»  

Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

17 уроків
хвилин
Online
Доступ до матеріалів на 120 місяців
Початковий
Відеозапис
Українська