Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу

Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень  та без ризику зіпсувати репутацію

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.7 / 13 відгуки
Автор: Юлія Шпилевська - Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу
Курси > Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів" > Урок 13. Як створити привабливий дизайн, який продає

Урок 13. Як створити привабливий дизайн, який продає

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Робота з дизайнером - як знайти профі та поставити завдання

Вартість дизайну - як оптимізувати витрати на оформлення

Пакування гри - як створити продукт, який захочуть купити

2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

Зараз розповім, як і що нам потрібно оформити. Також поділюся контактами тих дизайнерів, з якими я сама співпрацювала. Вони дуже гарно роблять ці дизайн. Дуже мені комфортно було з ними співпрацювати, тому я хочу поділитися цими дизайнерами з вами. Ви можете до них звернутися, написати їм, або можете пошукати. Можливо, у вас є теж якісь знайомі друзі, хто дуже класно малює саме трансформаційні ігри і розуміється на цьому.

Перед тим, як віддавати все в дизайн, ви вже думаю зрозуміли, що треба вже продумати, як це все буде виглядати, щоб розповісти дизайнеру, як це все треба оформити. Іноді буває, дизайнери просять вас заповнити такий невеличкий бриф у вордівському документі, де будуть розписані питання: про що гра, як вона проходить, скільки там етапів, чи будуть поле гри, чи будуть картки, як називаються картки, про що буде там взагалі гра, які там ви сенси закладаєте. Все, все, все розписати, щоб їм було легше зрозуміти, що вони малюють і чим вони займаються.

Що вам треба буде оформити

  • Якщо у вас буде гра з полем гри, це дизайн поля гри.
  • Далі ми оформлюємо картки. Наприклад, з одного боку там текст, нам потрібно підібрати гарний шрифт. З іншого боку - гарна рубашка з назвою колоди.
  • Оформлення правил гри. Тут теж можете вже вибирати за бажанням. Це може бути гарна книжечка з дизайном, як у всій грі, або це буде просто книжечка без дизайну з текстом правил. До речі, правила можуть бути не тільки в вигляді книжечки, вони можуть бути і у вигляді гармошки. Також дуже часто бачу, що автори гри, коли хочуть заощадити кошти, просто друкують правила гри на папері А4 і вкладають його в комплект.
  • Вам знадобиться сертифікат для ведучих гри. Він також має бути оформлений у тому ж стилі, як і вся гра.

Оформлення пакування гри

Оформлення пакування гри важливо продумати. Якщо це буде коробка, то вона має бути оформлена в одному стилі. Якщо пакуванням виступатиме туба або мішечок, то також варто звернути увагу на їхнє оформлення.

На екрані ви бачите контакти двох графічних дизайнерів, з якими я працювала.

  • Олеся Лея - це дизайнерка, яка дуже класно працює. Вона малювала мою трансформаційну гру "Стопстрес" і гру "Шлях до материнства".
  • БК "Gretsn" - вони малювали трансформаційну гру "Стосунки", оскільки Олеся, на жаль, в той момент була за кордоном і була зайнята.

Вартість їхньої роботи варіюється від 5 000 до 12-15 000 грн. Все залежить від складності: чим складніше дизайн, тим вища вартість. Також кількість елементів також впливає на ціну.

Наприклад, коли ми робили гру "Секрети стосунків", ми не лише оформляли поле та картки, але й додатково малювали "Колесо Фортуни". Це також потребувало додаткових витрат.

Ігри, створені за допомогою штучного інтелекту

Мене часто питають про ігри, створені за допомогою штучного інтелекту. На жаль, повністю намалювати поле гри за допомогою штучного інтелекту неможливо.

Можна малювати окремі елементи: картки, персонажі, великий фон, якісь острівки та інше. Потім це все віддається дизайнеру, і він уже гарно розміщає це все між етапами та малюнками, робить клітинки та інше.

Якщо ви володієте штучним інтелектом, це дуже круто, бо ви зможете самостійно намалювати ці елементи, віддати дизайнеру, і це вийде набагато дешевше. Адже дизайнеру не треба брати щось з нуля, вигадувати, підбирати кольори. Йому просто треба все готове гарно скомпонувати і показати вам.

Це також дуже класний варіант. Я вже бачила декілька ігор своїх колег, хто малював таким чином за допомогою штучного інтелекту, і чесно кажучи, виглядає дуже-дуже круто. Тому це теж гарний варіант, як можна оформити свою гру.

Читати далі

Автор курсу

Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
  • Перинатальний психолог, психосоматолог з 12 річним досвідом 
  • Арт-терапевт, сертифікований тренер
  • Засновниця та керівник Освітнього центру «Психологічна майстерня»
  • Член правління ГО психологів м. Чернігова «Сила Єдності»
  • Автор трьох трансформаційних ігор: «Психосоматика», «Історія хвороби моєї дитини», «Життя як дім»
  • Автор семи колод метафоричних карт: «Життєва історія образи» та «Сила матері»
  • Автор книги «Психосоматика непрощения или от обиды до болезни всего два шага» 
  • Співавтор книг «Техніки підтримки. Збірка арттерапевтичних вправ» та «Вся правда про БРЕНД» 
  • Ведуча Т-ігор «Грані пізнання», «Шлях до материнства» та «Стоп стрес»  

Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

17 уроків
хвилин
Online
Доступ до матеріалів на 120 місяців
Початковий
Відеозапис
Українська