Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу

Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень  та без ризику зіпсувати репутацію

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.7 / 13 відгуки
Автор: Юлія Шпилевська - Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу
Курси > Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів" > Урок 11. Як успішно презентувати свою гру ринку

Урок 11. Як успішно презентувати свою гру ринку

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Формати презентації - як правильно провести онлайн та офлайн

Збір відгуків - як отримати перші позитивні відгуки

Документування - як використовувати матеріали для просування

2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

У цьому уроці розповім вам про презентацію гри. Це дуже важливий етап, який можна навіть порівняти з випискою з пологового дому.

Наприклад, навіть коли ми вагітні, ми заздалегідь продумуємо, як буде відбуватися виписка, який буде конвертик, хто з друзів буде запрошений, чи буде фотограф або відеозйомка.

Так само, поки ви ще розробляєте гру, вам треба вже продумувати, яким чином ви презентуєте її світу.

Як це можна зробити

Сьогодні не завжди є можливість провести живу зустріч, тому можна зробити простіше - це онлайн презентацію, наприклад і демоверсію гри. Збираєте своїх друзів, рекламуєте, що це буде безкоштовна презентація, де ви розповісте про гру.

Це можна зробити так само через Zoom або як вам зручно. Виходите в прямий ефір, показуєте поле гри, показуєте комплектацію гри, розповідаєте і навіть в кінці робите невеличку демоверсію гри.

Там кожен учасник спробує пограти, зробити декілька ходів, витягнути якісь картки і знайти відповіді на свої питання. Таким чином учасники зрозуміють, як працює гра.

Рекомендації

Рекомендую, якщо ви проводите онлайн презентацію, зробити її запис і зберегти, тому що він вам неодноразово знадобиться в продажах гри.

Дуже часто, навіть у мене, коли я рекламую якусь свою гру і хтось хоче її придбати, часто питають: "Де можна познайомитися з грою? Чи є якесь відео чи презентація?" І я завжди скидаю це відео з презентації гри, тому що там я детально розповідаю про кожний етап, як відбувається гра, з якими запитами вона працює - все детально.

В кінці також можна подивитися, як учасники грають і які вони отримують інсайти. Все це допомагає майбутньому ведучому прийняти рішення, чи підійде ця гра для його роботи.

Якщо у вас є така можливість і бажання, можна провести живу зустріч, зняти якесь приміщення, невеличке кафе, де вам буде зручно.

Презентація гри: як ефективно організувати

Комфортно це може бути навіть у вашому кабінеті, якщо у вас там є можливість. Запрошуйте своїх колег, знайомих — кому може бути цікава ця гра. Можна приготувати шампанське, чай, каву, різні тістечка. Можна зробити невеликий бенто-тортик з дизайном гри, це допоможе презентувати та розповісти про гру. Дайте можливість гостям прямо під час зустрічі пограти.

Подумайте заздалегідь про те, як буде відбуватися зустріч. Вірогідно, людям буде цікаво побачити фотографії з презентації. Тому продумайте, де ви зможете провести презентацію, скільки це буде коштувати, скільки коштує оренда приміщення, та послуги фотографа.

Презентація на заходах

А зараз дуже популярним стає презентація ігор на заходах та фестивалях. Це може бути психологічний фестиваль або фестиваль трансформаційних ігор, де ви можете виступити та розповісти про гру. На таких заходах зазвичай знімають фотографії, які ви теж зможете використовувати в своїй рекламі.

Онлайн-презентація

Також подумайте про площадку для онлайн-презентації — це може бути Zoom, Skype, Google Meet чи вебінарна кімната. Усе це детально продумайте, зробіть гарну презентацію, оформіть все якісно. Зробіть відеозапис або попросіть когось з ваших колег бути модератором в цей момент, щоб ви не відволікалися на технічні питання.

Важливо: Зробіть відеозапис та фото з презентації, адже ви їх неодноразово будете використовувати у своїй подальшій роботі та рекламі гри.

Гості презентації

Продумайте, хто буде запрошений на презентацію. Рекомендую запрошувати колег, яким буде цікаво в майбутньому придбати вашу гру і використовувати її в своїй роботі. Можна також запрошувати ваших клієнтів, які також можуть бути потенційними покупцями.

Читати далі

Автор курсу

Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
  • Перинатальний психолог, психосоматолог з 12 річним досвідом 
  • Арт-терапевт, сертифікований тренер
  • Засновниця та керівник Освітнього центру «Психологічна майстерня»
  • Член правління ГО психологів м. Чернігова «Сила Єдності»
  • Автор трьох трансформаційних ігор: «Психосоматика», «Історія хвороби моєї дитини», «Життя як дім»
  • Автор семи колод метафоричних карт: «Життєва історія образи» та «Сила матері»
  • Автор книги «Психосоматика непрощения или от обиды до болезни всего два шага» 
  • Співавтор книг «Техніки підтримки. Збірка арттерапевтичних вправ» та «Вся правда про БРЕНД» 
  • Ведуча Т-ігор «Грані пізнання», «Шлях до материнства» та «Стоп стрес»  

Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

17 уроків
хвилин
Online
Доступ до матеріалів на 120 місяців
Початковий
Відеозапис
Українська