Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Як за 2 тижні створити власну трансформаційну гру з нуля та отримати перші 200$+ пасивного доходу

Покрокова система створення власної психологічної гри: без досвіду, без великих вкладень  та без ризику зіпсувати репутацію

Avatar 1 Avatar 2 Avatar 3 Avatar 4
4.7 / 13 відгуки
Автор: Юлія Шпилевська - Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу
Курси > Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів" > Урок 6. Покрокова система розробки від ідеї до запуску

Урок 6. Покрокова система розробки від ідеї до запуску

Що ви навчитесь на цьому уроці:

Етапи розробки - як створити гру без помилок

Тестування гри - як перевірити працездатність продукту

Запуск продажів - як вивести гру на ринок

2500 грн.
Дивитись БЕЗКОШТОВНО
Переходь в Telegram, та отримай доступ до курсу

Про що даний урок

У цьому уроці ми перейдемо до найцікавішої частини - до алгоритму створення гри. Розповімо покроково, як створюється трансформаційна гра.

Перший етап: Мета гри та її методи

Перший етап ми вже з вами зробили та прописали - це мета гри та її методи. А у вас вже було таке домашнє завдання, де вам потрібно було прописати і продумати тематику гри, для кого буде ця гра, цільову аудиторію, з яким запитом буде працювати ваша гра, яка концепція буде закладатися в основу гри. І що отримують ваші учасники. Сподіваюся, що всі успішно виконали це домашнє завдання і можуть переходити спокійно до другого етапу, про який я буду зараз найбільше уваги приділяти.

Другий етап: Сетинг гри

  • Другий етап - це сетинг гри. Що таке сетинг? Це ігровий простір, де будуть відбуватися всі дії. Думаю, ви вже уявляєте, де будуть відбуватися дії в вашій грі. Можливо, зараз ви хочете закрити очі і уявити, як буде виглядати ваша гра, де будуть відбуватися дії. Це може бути, наприклад, той самий космос, якийсь вигаданий світ з вигаданими персонажами, може такий магічний світ, може буде море, гори - в принципі, те, що ви захочете.

На прикладі моєї трансформаційної гри "СтопСтрес" ви можете побачити цей ігровий простір. Гарний такий світ, де ми починаємо від найтемнішого, найчорнішого острівка і плавно-плавно переходимо до гарної веселки. Це саме ігровий простір, де будуть відбуватися дії. Але це лише якщо ви будете створювати гру з полем, бо не обов'язково всі гри можуть бути з полем. Це може бути просто звичайна карткова гра з інструкцією.

  • Тому на цьому етапі вам треба буде продумати, де ж відбуваються дії. Перед тим, як звертатися до веб-дизайнеру, обов'язково рекомендую вам придбати самостійно великий ватман або лист А3. І хоча б орієнтовно, схематично олівцем промалювати цей простір, промалювати і подумати, як буде виглядати гра, які будуть клітинки, як це все буде відображено або які будуть етапи. Потім проводити тестування.

Вибір поля для вашої майбутньої гри

Гри створюються саме за допомогою цього ватману, що ви намалювали. Це допомагає вам уникнути необхідності кілька разів оплачувати послуги дизайнера та витрачати кошти. Зараз пропоную обрати вам поле для вашої майбутньої гри.

Ігрове поле - візитка гри

Ігрове поле - це взагалі візитка гри. Це її прекраса, її магніт для учасників та ведучих. Думаю, ви вже неодноразово були на фестивалях трансформаційних ігор. Ми завжди в першу чергу обираємо собі гру по дизайну. Якщо ми побачили і нам сподобався дизайн гри, це поле, яке дуже яскраве, гарне і привабливе, то нам хочеться вже в цю гру пограти. Нам дуже цікаво, що ж там відбувається.

Значення поля гри

Від поля гри дуже багато що залежить. Навіть коли я створювала свою трансформаційну гру "Шлях до материнства" і ми ще працювали з дизайнером, то я сфотографувала для Інстаграму, як ми працюємо з дизайнером і виклали трішечки невеличке зображення поля гри. Мені вже написала одна дівчинка, що хоче придбати вашу гру. "Боже, побачила тільки поле, вже закохалася," - кажу - "дочекайтеся, вона ще не створена, ми її ще створюємо, ще малюємо, ще інструкції треба прописати". Вона: "Ні, я вже готова зараз оплатити, хоча б частину. Я вже дуже чекаю цю гру". Таким чином, в мене з'явилася перша офіційна ведуча моїх ігор, тому що вона просто побачила поля. Вона впізнала себе в героїні цього поля, жінці з дітьми, і зрозуміла, що хоче стати офіційною ведучою цієї гри. Хоча вона ще толком навіть не знала, про що ця гра, як вона працює і все інше, навіть рекламу я ще не робила.

Типи полів гри

Ігрове поле, як я кажу, це дуже крута візитка. Які поля бувають? Це покрокове поле. Я пізніше покажу на конкретних вже відомих іграх, як це насправді відбувається. Але зараз, на екрані, ви бачите це покрокове поле. Зрозуміло, що тут зображення такі схематичні, як це може бути зображення. Ви можете трохи змінити це у своїй грі, але знайте, що є такий варіант - покрокове поле.

Читати далі

Автор курсу

Психолог, арт-терапевт, ігропрактик, автор 3-х трансформаційних ігор та 7 колод метафоричних карт, співавтор книг
  • Перинатальний психолог, психосоматолог з 12 річним досвідом 
  • Арт-терапевт, сертифікований тренер
  • Засновниця та керівник Освітнього центру «Психологічна майстерня»
  • Член правління ГО психологів м. Чернігова «Сила Єдності»
  • Автор трьох трансформаційних ігор: «Психосоматика», «Історія хвороби моєї дитини», «Життя як дім»
  • Автор семи колод метафоричних карт: «Життєва історія образи» та «Сила матері»
  • Автор книги «Психосоматика непрощения или от обиды до болезни всего два шага» 
  • Співавтор книг «Техніки підтримки. Збірка арттерапевтичних вправ» та «Вся правда про БРЕНД» 
  • Ведуча Т-ігор «Грані пізнання», «Шлях до материнства» та «Стоп стрес»  

Курс "Створи свою психологічну гру: від ідеї до продажів"

Безкоштовно
Отримати доступ

Цей курс включає:

17 уроків
хвилин
Online
Доступ до матеріалів на 120 місяців
Початковий
Відеозапис
Українська